Doradztwo biznesowe i usługi księgowe

Możemy poszczycić się dużym, wieloletnim doświadczeniem w kwestii doradztwa biznesowego oraz dużym zaufaniem klientów, którzy zdecydowali się nam powierzyć swoje sprawy. Naszym głównym obszarem działania są takie dziedziny, jak rozliczenie podatku, formalności związane z działalnością gospodarczą, a także założeniem firmy w Norwegii. Jest to kraj o stabilnej ekonomii, będący cenionym i poszukiwanym kontrahentem. Kompleksowa obsługa biura BDT Viken sprawi, że będą Państwo mogli zająć się rozwojem oraz inwestowaniem.

Delegacja Nowegia

radzi adwokat

Z całą pewnością zauważyliście Państwo, iż w ciągu ostatnich kilku dekad, na terenie Polski znacząco wzrosła liczba różnego typu maszyn służących do przesyłania prądu i innych energii. Jednakże, część z nich została postawiona bezprawnie na danym terenie. Za służebność przesyłu przysługuje odszkodowanie - informuje adwokat.

służebność przesyłu

Notariusz Zbigniew Wocka

Pomożemy Państwu w czynnościach związanych ze sporządzaniem umowy sprzedaży nieruchomości, darowizny, testamentu czy spadku. Nasza kancelaria obsługuje zlecenia na poświadczenie zgodności kopii z oryginałem dokumentu. Dokumenty niezbędne dla Państwa sprawy można przynieść do naszego biura, bądź też przesłać skany na adres mailowy. Pełen zakres umów, aktów i protokołów, które przygotowujemy, dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Umowy sprzedaży nieruchomości

W naszej kancelarii znajdziecie pomoc, jaką świadczy dla Was nasz adwokat. Podejmujemy się uczestnictwa w sprawach związanych z prawem karnym, cywilnym czy rodzinnym. Usługi świadczymy dla klientów indywidualnych, jak również dla licznych przedsiębiorstw. Nasze biura mają swoją lokalizację w Malborku.

Prawo karne

Wsparcie dla klientów biznesowych

Jedna ze specjalizacji kancelarii adwokackiej dotyczy podmiotów biznesowych. Oferuje ona udzielane w biurze w Dąbrowie Górniczej porady prawne związane z przepisami Kodeksu Spółek Handlowych. Kancelaria udziela pomocy z zakresu zakładania i likwidacji spółek oraz zajmuje się obsługą. Świadczy również doradztwo w tym zakresie.

porady prawne Dąbrowa Górnicza

Prawnik na terenie Łodzi

Kancelaria udziela wsparcia w zakresie prawa rodzinnego oraz opiekuńczego. Nasz adwokat działa na terenie Łodzi i zajmuje się postępowaniami, które dotyczą rozwodów i unieważnień małżeństwa, konkubinatu czy separacji. Świadczymy także pomoc w postępowaniach związanych z alimentami, kontaktami z dzieckiem, władzą rodzicielską oraz małżeńskimi stosunkami majątkowymi.

Adwokat Łódź

Ogłoszenie bankructwa

Nasze biuro zajmuje się doradztwem w sprawach, które dotyczą bankructwa osób fizycznych. Działamy na terenie Szczecina. Upadłość konsumencka jest postępowaniem, które ma na celu zwolnienie dłużnika z obowiązku spłaty zaległości finansowych, w przypadku jego niewypłacalności. Świadczymy pomoc w przejściu tego procesu, prowadząc pełen nadzór nad przebiegiem sprawy.

Upadłość konsumencka Szczecin

Adwokat budowlany

Nasz adwokat działający na terenie miasta stołecznego Warszawy udziela porad z różnych dziedzin. Jedną z takich gałęzi, którymi zajmuje się kancelaria prawna to prawo budowlane. W ramach tej specjalności pomagamy przy analizie nieruchomości i zaskarżamy postanowienia i decyzje nadzoru, a także negocjujemy postanowienia kontraktów.

Kancelaria prawna prawo budowlane Warszawa