Doradztwo biznesowe i usługi księgowe

Możemy poszczycić się dużym, wieloletnim doświadczeniem w kwestii doradztwa biznesowego oraz dużym zaufaniem klientów, którzy zdecydowali się nam powierzyć swoje sprawy. Naszym głównym obszarem działania są takie dziedziny, jak rozliczenie podatku, formalności związane z działalnością gospodarczą, a także założeniem firmy w Norwegii. Jest to kraj o stabilnej ekonomii, będący cenionym i poszukiwanym kontrahentem. Kompleksowa obsługa biura BDT Viken sprawi, że będą Państwo mogli zająć się rozwojem oraz inwestowaniem.

Delegacja Nowegia

radzi adwokat

Z całą pewnością zauważyliście Państwo, iż w ciągu ostatnich kilku dekad, na terenie Polski znacząco wzrosła liczba różnego typu maszyn służących do przesyłania prądu i innych energii. Jednakże, część z nich została postawiona bezprawnie na danym terenie. Za służebność przesyłu przysługuje odszkodowanie - informuje adwokat.

służebność przesyłu

Notariusz Zbigniew Wocka

Pomożemy Państwu w czynnościach związanych ze sporządzaniem umowy sprzedaży nieruchomości, darowizny, testamentu czy spadku. Nasza kancelaria obsługuje zlecenia na poświadczenie zgodności kopii z oryginałem dokumentu. Dokumenty niezbędne dla Państwa sprawy można przynieść do naszego biura, bądź też przesłać skany na adres mailowy. Pełen zakres umów, aktów i protokołów, które przygotowujemy, dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Umowy sprzedaży nieruchomości

Prawo karne

W naszej kancelarii znajdziecie pomoc, jaką świadczy dla Was nasz adwokat. Podejmujemy się uczestnictwa w sprawach związanych z prawem karnym, cywilnym czy rodzinnym. Usługi świadczymy dla klientów indywidualnych, jak również dla licznych przedsiębiorstw. Nasze biura mają swoją lokalizację w Malborku.

Prawo karne

Prawnik na terenie Łodzi

Kancelaria udziela wsparcia w zakresie prawa rodzinnego oraz opiekuńczego. Nasz adwokat działa na terenie Łodzi i zajmuje się postępowaniami, które dotyczą rozwodów i unieważnień małżeństwa, konkubinatu czy separacji. Świadczymy także pomoc w postępowaniach związanych z alimentami, kontaktami z dzieckiem, władzą rodzicielską oraz małżeńskimi stosunkami majątkowymi.

Adwokat Łódź

Obsługa prawna spółek

Oferta Kancelarii DBWP skierowana jest głównie do spółek oraz korporacji. Obsługujemy Klientów w języku polskim, czeskim, niemieckim oraz angielskim. Radca prawny Magdalena Dorf-Burke oraz Ewa Wałga-Pilor zajmują się przede wszystkim sprawami z zakresu zamówień publicznych, nieruchomości oraz obrotu gospodarczego. Właścicieli firm potrzebujących konsultacji prosimy o udanie się do naszego biura w Katowicach po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania. Dokładne instrukcje dojazdu dostępne są na stronie internetowej.

Radca prawny