Doradztwo biznesowe i usługi księgowe

Możemy poszczycić się dużym, wieloletnim doświadczeniem w kwestii doradztwa biznesowego oraz dużym zaufaniem klientów, którzy zdecydowali się nam powierzyć swoje sprawy. Naszym głównym obszarem działania są takie dziedziny, jak rozliczenie podatku, formalności związane z działalnością gospodarczą, a także założeniem firmy w Norwegii. Jest to kraj o stabilnej ekonomii, będący cenionym i poszukiwanym kontrahentem. Kompleksowa obsługa biura BDT Viken sprawi, że będą Państwo mogli zająć się rozwojem oraz inwestowaniem.

Delegacja Nowegia

radzi adwokat

Z całą pewnością zauważyliście Państwo, iż w ciągu ostatnich kilku dekad, na terenie Polski znacząco wzrosła liczba różnego typu maszyn służących do przesyłania prądu i innych energii. Jednakże, część z nich została postawiona bezprawnie na danym terenie. Za służebność przesyłu przysługuje odszkodowanie - informuje adwokat.

służebność przesyłu

kancelariadrozdowski.pl

Relacje z innymi przedsiębiorstwami, czy też jednostkami administracji publicznej, wymagają spełnienia określonych procedur w sposób zgodny z przepisami. Pomóc w tym zakresie może Państwu Kancelaria Prawa Pracy i BHP Witold Drozdowski. Obsługa prawna firm to jedna z katalogu naszych usług, w ramach której zajmiemy się między innymi przygotowywaniem projektów umów, pism handlowych i sądowych, projektów uchwał, regulaminów i oświadczeń, a także przekształcaniem spółek, jak i też reprezentowaniem klientów przed innymi podmiotami.

Obsługa prawna firm Rzeszów

Notariusz Zbigniew Wocka

Pomożemy Państwu w czynnościach związanych ze sporządzaniem umowy sprzedaży nieruchomości, darowizny, testamentu czy spadku. Nasza kancelaria obsługuje zlecenia na poświadczenie zgodności kopii z oryginałem dokumentu. Dokumenty niezbędne dla Państwa sprawy można przynieść do naszego biura, bądź też przesłać skany na adres mailowy. Pełen zakres umów, aktów i protokołów, które przygotowujemy, dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Umowy sprzedaży nieruchomości

W naszej kancelarii znajdziecie pomoc, jaką świadczy dla Was nasz adwokat. Podejmujemy się uczestnictwa w sprawach związanych z prawem karnym, cywilnym czy rodzinnym. Usługi świadczymy dla klientów indywidualnych, jak również dla licznych przedsiębiorstw. Nasze biura mają swoją lokalizację w Malborku.

Prawo karne

Wsparcie dla klientów biznesowych

Jedna ze specjalizacji kancelarii adwokackiej dotyczy podmiotów biznesowych. Oferuje ona udzielane w biurze w Dąbrowie Górniczej porady prawne związane z przepisami Kodeksu Spółek Handlowych. Kancelaria udziela pomocy z zakresu zakładania i likwidacji spółek oraz zajmuje się obsługą. Świadczy również doradztwo w tym zakresie.

porady prawne Dąbrowa Górnicza