Doradztwo biznesowe i usługi księgowe

Możemy poszczycić się dużym, wieloletnim doświadczeniem w kwestii doradztwa biznesowego oraz dużym zaufaniem klientów, którzy zdecydowali się nam powierzyć swoje sprawy. Naszym głównym obszarem działania są takie dziedziny, jak rozliczenie podatku, formalności związane z działalnością gospodarczą, a także założeniem firmy w Norwegii. Jest to kraj o stabilnej ekonomii, będący cenionym i poszukiwanym kontrahentem. Kompleksowa obsługa biura BDT Viken sprawi, że będą Państwo mogli zająć się rozwojem oraz inwestowaniem.

Delegacja Nowegia

radzi adwokat

Z całą pewnością zauważyliście Państwo, iż w ciągu ostatnich kilku dekad, na terenie Polski znacząco wzrosła liczba różnego typu maszyn służących do przesyłania prądu i innych energii. Jednakże, część z nich została postawiona bezprawnie na danym terenie. Za służebność przesyłu przysługuje odszkodowanie - informuje adwokat.

służebność przesyłu

Notariusz Zbigniew Wocka

Pomożemy Państwu w czynnościach związanych ze sporządzaniem umowy sprzedaży nieruchomości, darowizny, testamentu czy spadku. Nasza kancelaria obsługuje zlecenia na poświadczenie zgodności kopii z oryginałem dokumentu. Dokumenty niezbędne dla Państwa sprawy można przynieść do naszego biura, bądź też przesłać skany na adres mailowy. Pełen zakres umów, aktów i protokołów, które przygotowujemy, dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Umowy sprzedaży nieruchomości

Prawo karne

W naszej kancelarii znajdziecie pomoc, jaką świadczy dla Was nasz adwokat. Podejmujemy się uczestnictwa w sprawach związanych z prawem karnym, cywilnym czy rodzinnym. Usługi świadczymy dla klientów indywidualnych, jak również dla licznych przedsiębiorstw. Nasze biura mają swoją lokalizację w Malborku.

Prawo karne

Prawnik na terenie Łodzi

Kancelaria udziela wsparcia w zakresie prawa rodzinnego oraz opiekuńczego. Nasz adwokat działa na terenie Łodzi i zajmuje się postępowaniami, które dotyczą rozwodów i unieważnień małżeństwa, konkubinatu czy separacji. Świadczymy także pomoc w postępowaniach związanych z alimentami, kontaktami z dzieckiem, władzą rodzicielską oraz małżeńskimi stosunkami majątkowymi.

Adwokat Łódź

Obsługa prawna spółek

Oferta Kancelarii DBWP skierowana jest głównie do spółek oraz korporacji. Obsługujemy Klientów w języku polskim, czeskim, niemieckim oraz angielskim. Radca prawny Magdalena Dorf-Burke oraz Ewa Wałga-Pilor zajmują się przede wszystkim sprawami z zakresu zamówień publicznych, nieruchomości oraz obrotu gospodarczego. Właścicieli firm potrzebujących konsultacji prosimy o udanie się do naszego biura w Katowicach po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania. Dokładne instrukcje dojazdu dostępne są na stronie internetowej.

Radca prawny

Przepychanie kanałów

Oferujemy różnorodne usługi hydrauliczne. Wśród nich jest udrażnianie kanalizacji. Dane procedury wykonujemy na terenie Poznania. Przepychamy rury ciśnieniowo, mechanicznie czy metodą hydrodynamiczną. Odtykamy odpływ w wannie, zlewie, umywalkach, brodzikach i miskach ustępowych. To samo robimy z rurami żeliwnymi.

Udrażnianie kanalizacji Poznań