Skorzystaj z A2

Zapraszamy do skorzystania z najlepszej autostrady w Polsce - A2. Dojedź na miejsce szybciej, bezpieczniej i wygodniej. Za pomocą naszej strony obliczysz opłaty za przejazd, a nawet dowiesz się, ile mniej więcej potrzebujesz paliwa. Sprawdzisz również, gdzie znajdują się na Twojej trasie punkty poboru opłat.

Autostrady w Polsce

Zarządzaj firmą dzięki naszej aplikacji

Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa finansowa osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, z myślą o których stworzyliśmy specjalne oprogramowanie, umożliwiające dostęp do istotnych działań przez całą dobę. Fakturomania to pełna księgowość online, w ramach której masz dostęp do stałego doradztwa, a także możesz korzystać z programów służących do obliczania zaliczek PIT, podatku VAT i składek ZUS, jak również wprowadzania różnego rodzaju kosztów oraz prowadzenia ewidencji KPiR.

Pełna księgowość online

Księgowość Gdańsk

W naszej ofercie znajdują się kompleksowe i profesjonalne usługi takie jak przede wszystkim księgowość, księgi rachunkowe (prowadzenie, rozliczanie, analizy, bilanse), księgi rozchodów i przychodów, kadry i płace, ewidencja i obliczanie podatków (VAT, CIT i inne), rozliczenia roczne oraz inne usługi księgowe. Gdańsk, gdzie prowadzimy swoją działalność, zaprasza klientów z terenu całego województwa pomorskiego. Ponad to wraz z rozwojem naszej firmy planujemy w najbliższej przyszłości rozszerzyć działalność naszego biura i jego obszar działania na inne miasta (w planach są filie, które maja powstać w największych miastach Polski).

Usługi księgowe Gdańsk

Obsługa ubezpieczeń

Zadaniem naszej firmy jest profesjonalna obsługa polis i ubezpieczeń. Assistance management za naszym pośrednictwem odbywa się w kilku krajach europejskich, między innymi w Polsce i w Czechach. Współpracujemy ze specjalistami dziedzin technicznych i medycznych, co pozwala nam świadczyć natychmiastową pomoc naszym klientom.

Assistance management

Księgowość dla przedsiębiorców

Zaufaj ogromnej wiedzy, doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do specyfika prowadzenia działalności w Twojej branży, jakimi wyróżnia się biuro rachunkowe NOTIW. Firma ta zapewnia usługi księgowe, w ramach której prowadzona jest Księga Przychodów i Rozchodów, ewidencja ryczałtowa, roczne rozliczenia PIT i CIT, a także comiesięczne deklaracje VAT. Co więcej, otrzymasz również pełne wsparcie w ramach obsługi kadrowo-płacowej i z wielu innych obszarów. Sprawdź zakres oferowanych usług!

Księga Przychodów i Rozchodów

WPC24

Zapewniamy szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych i atramentowych, a także urządzeń wielofunkcyjnych różnych marek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno tusze jak i tonery, zamienniki najwyższej klasy oraz oryginalne - wszystkie kompatybilne z konkretnym urządzeniem i nie naruszające, gwarancji, którą jest ono objęte. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w doborze optymalnego wariantu materiałów uzupełniających, a także konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówień.

Tonery zamienniki

Oprogromowanie dla księgi

Jednym z najważniejszych dokumentów, jaki jest obligatoryjnym w każdym przedsiębiorstwie jest profesjonalnie prowadzona księga przychodów i rozchodów. Program oferowany przez naszą firmę to innowacyjne rozwiązanie, za sprawą którego możliwe jest nie tylko szybsze i łatwiejsze organizowanie gromadzenia i przetwarzania danych, ale także usprawniające wykonywanie różnego typu rozliczeń. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo szczegóły odnośnie proponowanego przez nas oprogramowania.

Księga przychodów i rozchodów program

Poręczenie dla przedsiębiorców

Kilka rodzajów dokumentów o finansowe wsparcie? Nie jesteś sam w biznesie, pomożemy Ci! Poręczenia kredytowe w Toruniu to jedna z usług naszego funduszu. Powstaliśmy jako pierwsi w województwie i do dziś wspieramy tych, którzy chcą zmieniać biznes i budować rynek. Udzielamy wsparcia do dotacji, leasingu czy też standardowej pomocy finansowej.

Poręczenia kredytowe Toruń

TECHADON

Oferujemy Państwu profesjonalne kursy biznesowe online, które umożliwią każdemu rozwój własnej działalności oraz zyskanie skutecznych i zgranych ze sobą pracowników. Jesteśmy specjalistami w zakresie szkoleń, coachingów oraz gier, w trakcie których skutecznie łączymy naukę z doskonałą zabawą. Rozwiązania szyte na miarę.

Kursy biznesowe online

Transport maszyny

Transport dużych urządzeń tylko pozornie jest prosty. Relokacja maszyn wiąże się z odpowiednią logistyką, w tym wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu. Nie pozwól, by twoje urządzenia uszkodziły się w transporcie. Powierz to zadanie specjalistom. Chętnie przewieziemy twoje sprzęty przemysłowe - poznaj szczegóły naszej oferty.

Relokacja maszyn