Skorzystaj z A2

Zapraszamy do skorzystania z najlepszej autostrady w Polsce - A2. Dojedź na miejsce szybciej, bezpieczniej i wygodniej. Za pomocą naszej strony obliczysz opłaty za przejazd, a nawet dowiesz się, ile mniej więcej potrzebujesz paliwa. Sprawdzisz również, gdzie znajdują się na Twojej trasie punkty poboru opłat.

Autostrady w Polsce

Księgowość Gdańsk

W naszej ofercie znajdują się kompleksowe i profesjonalne usługi takie jak przede wszystkim księgowość, księgi rachunkowe (prowadzenie, rozliczanie, analizy, bilanse), księgi rozchodów i przychodów, kadry i płace, ewidencja i obliczanie podatków (VAT, CIT i inne), rozliczenia roczne oraz inne usługi księgowe. Gdańsk, gdzie prowadzimy swoją działalność, zaprasza klientów z terenu całego województwa pomorskiego. Ponad to wraz z rozwojem naszej firmy planujemy w najbliższej przyszłości rozszerzyć działalność naszego biura i jego obszar działania na inne miasta (w planach są filie, które maja powstać w największych miastach Polski).

Usługi księgowe Gdańsk

Obsługa ubezpieczeń

Zadaniem naszej firmy jest profesjonalna obsługa polis i ubezpieczeń. Assistance management za naszym pośrednictwem odbywa się w kilku krajach europejskich, między innymi w Polsce i w Czechach. Współpracujemy ze specjalistami dziedzin technicznych i medycznych, co pozwala nam świadczyć natychmiastową pomoc naszym klientom.

Assistance management

Księgowość dla przedsiębiorców

Zaufaj ogromnej wiedzy, doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do specyfika prowadzenia działalności w Twojej branży, jakimi wyróżnia się biuro rachunkowe NOTIW. Firma ta zapewnia usługi księgowe, w ramach której prowadzona jest Księga Przychodów i Rozchodów, ewidencja ryczałtowa, roczne rozliczenia PIT i CIT, a także comiesięczne deklaracje VAT. Co więcej, otrzymasz również pełne wsparcie w ramach obsługi kadrowo-płacowej i z wielu innych obszarów. Sprawdź zakres oferowanych usług!

Księga Przychodów i Rozchodów

WPC24

Zapewniamy szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych i atramentowych, a także urządzeń wielofunkcyjnych różnych marek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno tusze jak i tonery, zamienniki najwyższej klasy oraz oryginalne - wszystkie kompatybilne z konkretnym urządzeniem i nie naruszające, gwarancji, którą jest ono objęte. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w doborze optymalnego wariantu materiałów uzupełniających, a także konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówień.

Tonery zamienniki

Oprogromowanie dla księgi

Jednym z najważniejszych dokumentów, jaki jest obligatoryjnym w każdym przedsiębiorstwie jest profesjonalnie prowadzona księga przychodów i rozchodów. Program oferowany przez naszą firmę to innowacyjne rozwiązanie, za sprawą którego możliwe jest nie tylko szybsze i łatwiejsze organizowanie gromadzenia i przetwarzania danych, ale także usprawniające wykonywanie różnego typu rozliczeń. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo szczegóły odnośnie proponowanego przez nas oprogramowania.

Księga przychodów i rozchodów program