Corporate finance - http://capitalone.pl/

Działamy na Waszą korzyść już od ponad 1o lat! Nasza specjalnością jest obszar finansowy, realizowany na poziomie korporacyjnym , czyli tzw.Corporate finance. Zajmujemy się przede wszystkim transakcjami kapitałowymi na rynku niepublicznym, w tym między innymi: przejęciami i sprzedażą przedsiębiorstw, emisjami z udziałem funduszy private equity, itp. Dzięki nam możesz śmiało kroczyć droga rozwoju, ponieważ czuwają nad twoimi działaniami doświadczeni specjaliści z wielu branż finansowych, posiadający odpowiednia wiedzę i kwalifikacje.

Corporate finance

Kurs dla lekarzy i fizjoterapeutów

W Centrum In Corpore świadczącym opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi ruchowo lub umysłowo oferujemy również szeroką gamę kursów do specjalizacji dla pedagogów, psychologów, fizjoterapeutów czy lekarzy. Właśnie dla dwóch ostatnich grup adresujemy szkolenie FDM czyli diagnozowania modelu zniekształcenia powięzi w przypadkach bólowych.

kursy do specjalizacji

http://www.grandnova.com.pl/pl/menu/wirtualne-biuro/-

Oferujemy nowoczesne i rzetelne biuro wirtualne w Warszawie. Dzięki nam rozwiążesz problem lokalizacji swojej firmy. Zajmij się tym, co jest przedmiotem jej działalności, a sprawy korespondencyjne zostaw nam. Sprawdź, co jeszcze może dla Ciebie zrobić nasza firma - wejdź na stronę internetową i zapoznaj się z propozycją.

Biuro wirtualne Warszawa

Max Benefit - outsourcing księgowy

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie, które daje szereg możliwości w zakresie ewidencjonowania przychodów i rozchodów, wystawiania faktur VAT, czy też rozliczania się z urzędami skarbowymi. Max Benefikt to biuro rachunkowe w Lublinie. Cennik za nasze usługi znajdą Państwo na stronie internetowej. Dla stałych oraz początkujących klientów przewidzieliśmy atrakcyjne rabaty. Świadczone przez nas usługi mają na celu przede wszystkim odciążenie właściciela przedsiębiorstwa od biurokratycznych procedur i obowiązków.

Biuro rachunkowe Lublin cennik

Outsourcing abi oraz kursy dla firm

Jeżeli szukasz firmy, która profesjonalnie zajmuje się przeprowadzaniem specjalistycznych szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych i sama zajmuje się audytami oraz doradztwem w tym zakresie, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową - www.firmadaneosobowe.pl. To właśnie tam pracują specjaliści z wielu dziedzin, między innymi z prawa, a także informatyki, dzięki czemu będziesz mieć całkowitą pewność, że świadczone przez nich usługi stoją na najwyższym poziomie. Rocznie przeprowadzają kursy dla ponad tysiąca pięciuset osób.

Ochrona danych osobowych szkolenia

Skorzystaj z A2

Zapraszamy do skorzystania z najlepszej autostrady w Polsce - A2. Dojedź na miejsce szybciej, bezpieczniej i wygodniej. Za pomocą naszej strony obliczysz opłaty za przejazd, a nawet dowiesz się, ile mniej więcej potrzebujesz paliwa. Sprawdzisz również, gdzie znajdują się na Twojej trasie punkty poboru opłat.

Autostrady w Polsce

Kancelaria Aleksandry Gabrysiak-Pikorskiej - prowadzenie spraw o odszkodowania

Jednym z obszarów, w których specjalizuje się Kancelaria Aleksandry Gabrysiak-Pikorskiej, są odszkodowania. Sprawy te adwokat zawsze poddaje bardzo wnikliwej analizie. Niejednokrotnie odmowa wypłaty rekompensaty finansowej czy też jej zaniżona wartość jest konsekwencją nieprzestrzegania zapisów zawartych w umowie. Wsparcie Kancelarii pozwala w możliwie jak najszybszym czasie uzyskać spłatę całej kwoty rekompensaty, adekwatnie do zaistniałej szkody. Udzielamy również kompleksowego doradztwa w tym zakresie.

Adwokat odszkodowania

Rozwój osobisty i samodoskonalenie

Jeśli jesteście Państwo właścicielem lub menadżerem małej firmy, specjalistą rozpoczynającym praktykę zawodową, lub właśnie znajdujecie się na etapie rozkręcania własnej działalności, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jedną z domen naszej działalności jest coaching business. Mówiąc prościej, jest to seria treningów, mających na celu podniesienia naszych kompetencji oraz kwalifikacji związanych nie tylko z umiejętnościami twardymi, ale i miękkimi. Zapraszamy do kontaktu oraz konsultacji.

Coaching osobisty

Solal - notesy, bloczki i bruliony

Popyt na tego typu produkty jest stale rosnący i pomimo rosnącej komputeryzacji biur i zakładów, nic nie zapowiada aby miał on się zmniejszyć. Artykuły papiernicze dostępne w ofercie firmy Solal to szeroki wybór takich produktów jak bloczki samoprzylepne, bruliony, kołonotatniki, okładki czy podajniki. Zaopatrujemy w tego typu wyroby firmy w Warszawie i całej Polsce. Oferujemy Państwu Galanterię Oxford. Jest to linia specjalnie zaprojektowanych notesów, z dającą atrakcyjny efekt wizualny skórzaną okładką.

artykuły papiernicze warszawa

Szkolenia dla kadrowych i księgowych

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak wiele ciekawych narzędzi biznesowych znajduje się w paragrafach prawa finansowego. Dlatego też staramy się na bieżąco śledzić wszelkie zmiany, których przełożenie na konkretne działania, pozwoli nam dokonać optymalizacji. Z tego też względu organizujemy szkolenia podatkowe, które są skierowane do osób pragnąć zdobyć szeroki zakres wiedzy i umiejętności poruszania się w świecie dyrektyw finansowych. Zachęcamy wszystkich, których życie jest związane z działalnością małych, średnich i dużych firm.

Szkolenia księgowe

Zakup nowego auta jest pochłaniającym ogromne kwoty procesem. Nasza oferta zaoszczędzi dużego wkładu początkowych sum i użerania się z wysokimi podatkami (dzięki tak zwanej uldze podatkowej). Leasing samochodów używanych z giełdy to możliwość wybrania najbardziej wygodnego dla Państwa pojazdu: osobowego, dostawczego, ciężarowego, specjalistycznego, naczepy, przyczepy i innych. Decyzję warto podjąć po zapoznaniu się z udostępnianymi przez nas na stronie internetowej informacjami; wówczas będzie świadoma.

Leasing samochodów używanych

Zarządzaj firmą dzięki naszej aplikacji

Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa finansowa osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, z myślą o których stworzyliśmy specjalne oprogramowanie, umożliwiające dostęp do istotnych działań przez całą dobę. Fakturomania to pełna księgowość online, w ramach której masz dostęp do stałego doradztwa, a także możesz korzystać z programów służących do obliczania zaliczek PIT, podatku VAT i składek ZUS, jak również wprowadzania różnego rodzaju kosztów oraz prowadzenia ewidencji KPiR.

Pełna księgowość online

Niekosztowna księgowość

Zastanawiasz się jak zminimalizować koszty utrzymania przedsiębiorstwa? Mamy dla Ciebie gotową odpowiedź - są to nasze usługi księgowe. Cennik, który znajdziesz na stronie, przekona Cię, że są to koszty o wiele niższe niż prowadzenie własnego działu rachunkowego. Ponadto wynikają z tego dodatkowe atuty, czyli możliwość czerpania z wiedzy i umiejętności ekspertów, którzy podejmą się nie tylko prowadzenia ksiąg ewidencyjnych, ale będą w stanie przygotować solidne strategie optymalizacyjne. Sprawdź nasze możliwości.

Cennik