Wagi zbiornikowe - Masa

Sumienna marka MASA Zenon Kolankowski daje swoim klientom stylowe wyroby takie jak między innymi wagi zbiornikowe, wagi platformowe, czujniki termostatyczne i wagi kolejowe, które bezsprzecznie zaspokoją wyrachowane wymagania naszych odbiorców dotyczące zarówno gatunku i cennej wartości. W przypadku wszelkich wątpliwości skontaktuj się z nami, bądź zajrzyj do firmy. Proponujemy Tobie wartościową kooperację.

Wagi zbiornikowe

LIRA - dystrybutor sprzętu dla przemysłu

Specjalnością działającej od 1997 roku firmy PHU LIRA jest sprzedaż różnego rodzaju profesjonalnego sprzętu przemysłowego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi pasy napędowe, koła pasowe, a także taśmy transportujące. Proponujemy również węże przemysłowe, znajdujące zastosowanie między innymi w budownictwie, transporcie, zakładach spożywczych i chemicznych, a także w systemach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w doborze urządzeń optymalnie dopasowanych do potrzeb konkretnego Klienta.

Węże przemysłowe

Uznana firma

Łódzka firma Traktest ma do zaoferowania kierowcom bogatą ofertę sprzedaży Cb radio czy tachografów zwykłych i cyfrowych. Dodatkowo nasza fachowa załoga w szybko i sprawnie naprawia plandeki czy klimatyzacje. Dzięki profesjonalnej obsłudze zdobyliśmy sobie uznanie wśród wielu kierowców. Zapraszamy do naszej placówki.

Plandeki Łódź

Środki do prania wodnego i chemicznego

Jesteśmy warszawską firmą zajmującą się sprzedażą środków czyszczących i dezynfekujących do odzieży. Pralnictwo obejmuje nie tylko usługi usuwania plam z materiałów, ale także preparaty do odplamiania i odtłuszczania tkanin. U nas znajdziesz także pralki przemysłowe, suszarki oraz urządzenia połączone.

Pralnictwo Warszawa

Jeśli planujesz zakup bigówek lub innych maszyn poligraficznych, koniecznie musisz zapoznać się z propozycją przygotowaną przez firmę Angro. Gwarancja najwyższej jakości oraz pełnego profesjonalizmu. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej podanej w linku. Nie trać czasu i skorzystaj już teraz, zapraszamy na naszą stronę!

Bigówki

Prosta komunikacja internetowa

Rośnie popularność odbywania rozmów i spotkań w sposób personalny, który pozwala przekazać więcej informacji. Jednak by porozumiewać się w ten sposób na odległość, potrzebny jest dobry sprzęt do wideokonferencji. Dzięki niemu uzyskamy transmisję, która jest bardziej przyjazna dla odbiorcy niż chociażby e-mail, a dodatkowo jest też prosta w zorganizowaniu.

Sprzęt do wideokonferencji

Sprzedaż nakrętek z kołnierzem

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór części do maszyn napędowych. Nakrętki trapezowe mogą być wytwarzane zarówno z brązy, stali nierdzewnej lub poliamidu. Jej zastosowanie zapewnia wysoką płynność funkcjonowania maszyny oraz niski poziom głośności pracy. Wszystkie oferowane przez nas części zostały wykonane z najlepszych materiałów.

Nakrętki trapezowe

Material-handling equipment

Our gripping systems guarantee an easy operation and efficiency. We offer you pneumatic manipulators perfect for handling of rolls, barrels, bags, etc. These devices are very durable, therefore they can be operated under tough external factors - like in high temperatures or air contamination. The appliances can easily transport objects of different shapes and sizes.

Pneumatic manipulators

Sprzedaż online

Jeśli prowadzisz własną działalność, którą chcesz przenieść do sieci, to my Ci w tym pomożemy. Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe zawierające bogate opisy produktów oraz pasującą do charakteru działalności szatę graficzną. Osoby, które zdecydują się skorzystać z naszych usług mogą zamówić bezpłatną wersję testową.

profesjonalne sklepy internetowe

Urządzenia do badań laboratoryjnych

Nasza firma powstała w 1981 roku i jest czołowym polskim dostawcą wyposażenia do badań laboratoryjnych oraz kontroli jakości, a specjalizujemy się między innymi w spektrometrach, które posiadają doskonałe parametry techniczne i odznaczają się najwyższą jakością działania. Oferujemy nowoczesne urządzenia do różnorodnych zastosowań, a w naszym asortymencie znajdziecie Państwo między innymi modele do absorpcji atomowej, Ramana, mikrospektrofometry oraz wiele innych. Zachęcamy do najlepszego inwestowania swoich pieniędzy.

Spektrometr

Lokalizacja samochodów GPS

Koordynacja dużej floty pojazdów w ramach obowiązków firmowych wiąże się z dużym stresem i odpowiedzialnością. By to Państwu ułatwić w asortymencie bH Wandex przygotowaliśmy rozwiązanie, dzięki któremu nadzór nad pojazdami i kierowcami będzie dziecinnie prosty. Nasza lokalizacja GPS dokładnie wskaże, w którym miejscu znajduje się w danej chwili określony pracownik, a także umożliwi łatwy wgląd we wszystkie newralgiczne statystyki związane z tym, w jaki sposób wywiązuje się ze służbowych obowiązków.

lokalizacja gps

Electroway

Każde sprawnie funkcjonujące przedsiębiorstwo musi mieć odpowiednio rozbudowany, precyzyjny oraz efektywny system rejestracji czasu pracy. Pozwala to na wyeliminowanie zbędnych procesów, podniesienie wydajności, kontrolę szybkości realizacji poszczególnych zadań, a w rezultacie - usprawnienie działalności całego przedsiębiorstwa i zwiększenie jego konkurencyjności. Firma Electroway zachęca do skorzystania ze swojej oferty usług z tego zakresu. Wierzymy, że z naszą pomocą rejestracja czasu pracy w Państwa firmie przyniesie największe korzyści.

Elektroniczna ewidencja czasu pracy

Producent taśm z nadrukiem

Taśmy z nadrukiem mogą pełnić funkcje informacyjne, promocyjne, reklamowe, albo nawet funkcje ostrzegawcze. W naszej ofercie znajdą Państwo wspaniałe taśmy z nadrukiem, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania zarówno jakościowe, jak i estetyczne oraz cenowe. Mogą u nas Państwo nabyć nie tylko bardzo wytrzymałe taśmy z nadrukiem i taśmy samoprzylepne, ale także różnego rodzaju folie: folie pęcherzykowate oraz folie STRETCH. Zachęcamy serdecznie do przyjrzenia się naszej ofercie i do skorzystania z niej.

Taśmy z nadrukiem

Sprzedaż paneli solarnych w Warszawie

W dobrze nasłonecznionych miejscach na dachu budynku warto zainstalować panele solarne. Sprawdzają się one w naszym klimacie znacznie bardziej niż w ciepłych krajach, gdyż ich skuteczność słabnie wraz ze wzrostem temperatury. Nasze ogniwa i moduły stanowią nowoczesne zestawy fotowoltaiczne, które są zbudowane ze związków krzemu. Ten pierwiastek, jak i inne komponenty, pozwalają na pobór mocy słońca i jej przemianę w energię elektryczną.

Panele solarne Warszawa

W firmie Laser-Stal jedną z naszych głównych specjalizacji jest cięcie laserowe, niezastąpione w przypadku wykonania skomplikowanych kształtów przy obróbce metali niedostępnych innymi metodami. Technologia ta zapewnia zachowanie stuprocentowej powtarzalności czynności. Dopuszczalność grubości blach dostarczonych przez Klienta wynosi do 8mm przy aluminium, do 10mm dla stali nierdzewnej oraz do 20mm dla stali konstrukcyjnej.

Cięcie laserowe Konin

Sprzedaż systemów kontroli dostępu

Wybierając dzielnicę mieszkaniową zależy nam, by była bezpieczna. Jednak w celu podniesienia dodatkowego zabezpieczenia, wiele osób decyduje się na montaż specjalistycznych urządzeń, takich jak wideodomofony. Ten system kontroli posiada wbudowany głośnik, a także kamerę, dzięki czemu możemy zobaczyć kto stoi przed bramą wjazdową. Wszystkie produkty i systemy alarmowe z naszego sklepu dostępne są w Warszawie.

wideodomofony Warszawa

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z propozycją naszej firmy, która rzetelnie i skutecznie realizuje takie zadania, jak wiercenie, czy cięcie betonu. Nasi profesjonalni pracownicy wykonują je przy pomocy znakomitej jakości przecinarek, działających w technice diamentowej. To niezwykle skuteczny i precyzyjny sposób cięcia betonu. Nasza firma oferuje również regenerację wierteł diamentowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami działalności naszej firmy, które znajdują się na naszej stronie internetowej.

Cięcie betonu

Paliwa alternatywne to przyszłość, o którą dbamy jako producent. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą działalnością na naszą stronę internetową, gdzie można uzyskać wszelkie niezbędne informacje, jeśli chodzi o proponowane przez nas usługi. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi, jeśli chodzi o rozmaitego rodzaju paliwa alternatywne.

Producent paliwa alternatywnego

Asortyment pełen elektroniki

Moduły oraz części zgodne z Arduino i Wemos - tak krótko opisujemy swoją działalność. Jako wszechstronny sklep internetowy z elektroniką, polecamy rozwiązania nie tylko do automatyki, robotyki czy modelarstwa, ale wszystkim pasjonatom takich akcesoriów - zajrzyj do nas i przekonaj się, że dalej nie musisz już szukać.

Sklep internetowy z elektroniką

Usługi informatyczne

Jesteśmy firmą oferującą zarówno kompleksowe usługi IT, jak i doraźną pomoc w problemach z systemem operacyjnym, siecią komputerową, czy też urządzeniami. Zajmujemy się ponadto administrowaniem serwerami Microsoft oraz Linux, zarządzaniem sieciami telefonicznymi oraz komputerowymi, a także ochroną antywirusową oraz wdrażaniem systemów ERP i CRM. Nasi specjaliści gwarantują obsługę informatyczną na najwyższym poziomie. Oferta skierowana jest do instytucji, przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych z Białegostoku.

Usługi IT Białystok

Naprawa rzutników

Skuteczną formą objaśniania trudnych zagadnień jest prezentacja. Nie przedstawi się jej jednak bez dobrze działającego rzutnika. Nasza firma oferuje kompleksowy serwis projektorów właściwie od momentu, w którym takie pierwsze urządzenia pojawiły się na polskim rynku. Naprawiamy je nieprzerwanie do tej pory, co tylko świadczy o naszym doświadczeniu w tej branży.

Serwis projektorów

Optymalizacja prac w gospodarstwie

Zaopatrz się w nowoczesny i wielofunkcyjny program do zarządzania rolnictwem i zyskaj możliwość stałego kontrolowania prac przeprowadzanych Twoim gospodarstwie. Z naszą aplikacją masz dostęp do takich funkcji, jak m. in. planowanie i rejestracja prac. Dostęp do danych uzykasz również za pomocą aplikacji na smartfona.

Program do zarządzania rolnictwem

Wydajny system grzewczy

Proponowane rozwiązanie przygotowane zostało z myślą o oszczędnym i efektywnym ogrzewaniu obiektów - zarówno komercyjnych, jak i prywatnych. Systemy GHP to gazowe pompy ciepła zaprojektowane tak, aby zminimalizować zużycie energii potrzebnej do ich rozruchu oraz dalszego działania, a także przyśpieszyć ogrzanie przestrzeni.

Systemy ghp

Oznaczanie produktów sklepowych

Szukasz sprawnie działającego i wygodnego w użyciu sprzętu do oznaczania produktów? Sprawdź, jakie metkownice do etykietowania towaru możesz znaleźć na naszej stronie internetowym. Możesz wybierać z szerokiego grona urządzeń zróżnicowanych pod względem parametrów technicznych, kształtu oraz wersji kolorystycznych.

Metkownice do etykietowania towaru

Sprzęt do telefonu

Na rynku pojawia się spora liczba nowych marek, które chcą zaistnieć ze swoją elektroniką. Jedną z takich firm, która oferuje m.in. telefony jest Oppo. Akcesoria znajdujące się na naszej stronie internetowej są w pełni kompatybilne z produktami tego przedsiebiorstwa. Oferujemy zarówno etui, jak i szkło hartowane czy ładowarki samochodowe.

Oppo akcesoria