Berry Good - świeże owoce

Każdy ma ochotę czasami spróbować czegoś oryginalnego, co nie pojawia się często na półkach sklepowych. Berry Good to producent borówki amerykańskiej, która kiedyś była dostępna tylko dla mieszkańców Ameryki Południowej oraz Japonii. Dzisiaj, dzięki naszym plantacjom na Lubelszczyźnie, w Wielkopolsce oraz na Podkarpaciu, może spróbować ich każda osoba z całej Polski. Nasze owoce zostają schłodzone zaraz po zerwaniu, co pozwala na dłuższe zachowanie ich świeżości. Również dbamy by nasze opakowania były wygodne w użytkowaniu.

Borówka amerykańska producent

szkło do restauracji

Dzięki naszej ofercie wyposażenie gastronomii będzie przyjemne, skuteczne i szybkie! Proponujemy najlepszej jakości produkty dla gastronomii, które pozwolą na praktyczne i estetyczne wyposażenie pomieszczeń. Oprócz produktów najlepszej klasy, proponujemy również fachowe doradztwo. Nasze produkty do restauracji i lokali dostępne są w atrakcyjnej cenie, która przyciąga uwagę każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z proponowanych usług. To dobra inwestycja!

szkło do restauracji

Kawa czekoladowa

Lubisz kawę smakową? Jeśli tak, znajdziesz ją w ofercie przygotowanej przez sklep internetowy Cafeina. Naprawdę szeroki asortyment obejmuje takie produkty jak m.in. kawa o smaku czekolady, herbata zielona czy też yerba mate. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej podanej w linku. Skorzystaj już teraz!

Kawa o smaku czekolady

krówki reklamowe

Jesteśmy polskim producentem smakowitych słodyczy o karmelowym posmaku. U nas możesz zamówić krówki reklamowe, które będą zawierały logotyp Twojej firmy. Dzięki temu gadżetowi promocyjnemu podziękujesz swoim pracownikom, klientom lub zachęcisz nowe osoby do korzystania z Twoich usług. Personalizowane ciągutki sprawdzą się idealnie jako drobny upominek biznesowy wręczany przy okazji zakupów lub targów branżowych. Kupując nasze cukierki z Twoim nadrukiem, nie zapłacisz ani złotówki za projekt etykiety.

krówki reklamowe