Rozwiązania dla gastronomii

Restauracje oraz wszelkiego typu lokale serwujące jedzenie w dużych ilościach powinny zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, który pozwoli na szybką obsługę gości oraz usprawnienie procesu pracy. Oferujemy profesjonalne urządzenia renomowanych producentów. Wśród nich znajdziecie Państwo między innymi zmywarki gastronomiczne w dwóch typach: uniwersalne oraz przeznaczone do czyszczenia szkła. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie potrzeby, nasi specjaliści służą fachowym doradztwem.

Zmywarka gastronomiczna

Wyposażenie do Twojej kuchni

Idealne wyposażenie swojego mieszkania często wymaga indywidualnych rozwiązań. Zajmujemy się wykonywaniem kuchni w Krakowie, tworząc meble na wymiar, dostosowane do potrzeb naszych Klientów pod każdym względem. Wykonujemy zarówno zestawy w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym, co sprawia, że można u nas uzyskać meble dopasowane do każdego wnętrza.

Kuchnie Kraków

Berry Good - świeże owoce

Każdy ma ochotę czasami spróbować czegoś oryginalnego, co nie pojawia się często na półkach sklepowych. Berry Good to producent borówki amerykańskiej, która kiedyś była dostępna tylko dla mieszkańców Ameryki Południowej oraz Japonii. Dzisiaj, dzięki naszym plantacjom na Lubelszczyźnie, w Wielkopolsce oraz na Podkarpaciu, może spróbować ich każda osoba z całej Polski. Nasze owoce zostają schłodzone zaraz po zerwaniu, co pozwala na dłuższe zachowanie ich świeżości. Również dbamy by nasze opakowania były wygodne w użytkowaniu.

Borówka amerykańska producent

Nasza restauracja w Krakowie mieści się w najpiękniejszej części miasta, gdzie posiada dosyć duży lokal, w którym oferujemy wyśmienite jedzenie i świetna zabawę. Posiadamy niezwykle bogate menu, słyniemy z fantastycznych dań staropolskich, proponujemy również usługi takie jak organizacja różnych imprez okolicznościowych, wesel, chrzcin, komunii, absolutoriów, zaręczyn oraz wiele innych typów przyjęć i zabaw.

wesela kraków

Organizacja eventów

Oprócz pysznych posiłków oferujemy również odpowiednio przystosowane sale do organizacji spotkań biznesowych i innych eventów. Konferencje organizowane są w naszym krakowskim lokalu regularnie, dzięki czemu doskonale wiemy, jak zadbać o zadowolenie ich uczestników. Zapewniamy komfortowe warunki, a także działający sprzęt najwyżej jakości.

Konferencje Kraków

Świeża, polska kuchnia

Folwark DAJAK to także jedna z najlepszych restauracji w okolicach Trójmiasta. Nasze potrawy powstają z wykorzystaniem składników, o których wszystko wiemy, ponieważ są kupowane od lokalnych rolników i hodowców. Piękny kominek pozwoli na długie biesiady w miłej atmosferze. To samo dotyczy klimatycznej werandy, doskonałej na ciepłe dni. Nasze specjalności to letnie warzywa i owoce, a także późniejsze z nich przetwory, dodawane na przykład do pierogów. Zjedzą Państwu u nas też pyszny sernik domowy.

Restauracja Trójmiasto