DJ na imprezę

DJ MARO to wodzirej, który z pewnością poruszy do tańca i zabawy każdego uczestnika fantastycznych imprez. Jeśli chcesz, aby organizowane przez Ciebie przyjęcie było splotem wielu atrakcji, niezapomnianych chwil oraz fantastycznych przeżyć - zgłoś się właśnie tutaj. Pozytywna energia, niskie ceny i profesjonalizm w świadczeniu usług przyciągają uwagę każdego klienta. Jeśli ta fantastyczna oferta zainteresowała również Ciebie, nie czekaj - zgłoś się już dziś, aby poznać szczegóły propozycji! Polecamy.

Dj wodzirej

Szkoła z kreatywnym podejściem do nauczania

Stawiamy na indywidualny tok nauczania. Właśnie dlatego nasza szkoła muzyczna w Poznaniu jest nietypowym, zachwycającym miejscem, pozwalającym młodym adeptom sztuki muzycznej rozwinąć swoje artystyczne skrzydła. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas programem zajęć, który jednak dla każdego ich uczestnika przybiera zupełnie zindywidualizowaną formę - dostosowaną do jego umiejętności, marzeń, upodobań oraz możliwości. Jesteśmy przekonani, że nasze warsztaty rozwiną w Maluchach artystyczną wrażliwość.

Szkoła muzyczna Poznań

Ślubna fotografia

Warto powierzyć uwiecznienie jednej z najwspanialszych chwil w naszym życiu doświadczonemu fotografowi. Nic bowiem bardziej nie cieszy młodej pary jak piękna i profesjonalna fotografia ślubna. Warszawa jest miastem zakochanych, o przepięknej zabudowie stanowiącej doskonałe tło dla plenerowej fotografii ślubnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

fotografia ślubna warszawa

Muzycy na przyjęcia

Podstawą zabawy są odpowiednio dobrane utwory, przy których tańczą wszyscy goście. Z tego powodu zespół muzyczny na wesele to doskonały wybór. W odróżnieniu od DJa, który puszcza tylko płyty, kapela samodzielnie wykonuje utwory, nadając im własny, indywidualny charakter i niejedną nutkę autentyczności.

Zespół muzyczny na wesele

Wypożyczalnia kamer

Kamery i i aparaty fotograficzne nie są tanimi urządzeniami, szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fotografią. Dla takich ludzi oferujemy wynajem sprzętu filmowego, dzięki któremu będą mogli za pomocą profesjonalnych akcesoriów rozpocząć realizowanie swojej pasji w praktyce.

Wynajem sprzętu filmowego

Najlepsze akcesoria fotograficzne

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko to, co usprawni Ci pracę z aparatem i wykonywanie najwyższej jakości zdjęć. Oferujemy zarówno sprzęt fotograficzny, jak i elementy niezbędne do wyposażenia studia. W naszym asortymencie znajdziesz m. in. akcesoria GoPro, które świetnie sprawdzą się przy rejestrowaniu ujęć związanych z uprawianiem sportu. Różne modele i generacje urządzeń pozwalają na zapisywanie w pamięci zdjęć przedstawiających wyczyny na lądzie, a także w wodzie oraz w powietrzu.

Akcesoria do kamer GoPro