DJ na imprezę

DJ MARO to wodzirej, który z pewnością poruszy do tańca i zabawy każdego uczestnika fantastycznych imprez. Jeśli chcesz, aby organizowane przez Ciebie przyjęcie było splotem wielu atrakcji, niezapomnianych chwil oraz fantastycznych przeżyć - zgłoś się właśnie tutaj. Pozytywna energia, niskie ceny i profesjonalizm w świadczeniu usług przyciągają uwagę każdego klienta. Jeśli ta fantastyczna oferta zainteresowała również Ciebie, nie czekaj - zgłoś się już dziś, aby poznać szczegóły propozycji! Polecamy.

Dj wodzirej

Szkoła z kreatywnym podejściem do nauczania

Stawiamy na indywidualny tok nauczania. Właśnie dlatego nasza szkoła muzyczna w Poznaniu jest nietypowym, zachwycającym miejscem, pozwalającym młodym adeptom sztuki muzycznej rozwinąć swoje artystyczne skrzydła. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas programem zajęć, który jednak dla każdego ich uczestnika przybiera zupełnie zindywidualizowaną formę - dostosowaną do jego umiejętności, marzeń, upodobań oraz możliwości. Jesteśmy przekonani, że nasze warsztaty rozwiną w Maluchach artystyczną wrażliwość.

Szkoła muzyczna Poznań

Muzycy na przyjęcia

Podstawą zabawy są odpowiednio dobrane utwory, przy których tańczą wszyscy goście. Z tego powodu zespół muzyczny na wesele to doskonały wybór. W odróżnieniu od DJa, który puszcza tylko płyty, kapela samodzielnie wykonuje utwory, nadając im własny, indywidualny charakter i niejedną nutkę autentyczności.

Zespół muzyczny na wesele

Najlepsze akcesoria fotograficzne

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko to, co usprawni Ci pracę z aparatem i wykonywanie najwyższej jakości zdjęć. Oferujemy zarówno sprzęt fotograficzny, jak i elementy niezbędne do wyposażenia studia. W naszym asortymencie znajdziesz m. in. akcesoria GoPro, które świetnie sprawdzą się przy rejestrowaniu ujęć związanych z uprawianiem sportu. Różne modele i generacje urządzeń pozwalają na zapisywanie w pamięci zdjęć przedstawiających wyczyny na lądzie, a także w wodzie oraz w powietrzu.

Akcesoria do kamer GoPro

Fotografia ślubna i reklamowa

Zależy Wam na tym, aby dzień, w którym wstąpicie w związek małżeński na długo pozostał w Waszych sercach? Doskonałą pamiątką będą fantastyczne zdjęcia ślubne. Kuba Zdanowicz to fotograf, który towarzyszy Młodym Parom z Olsztyna i okolic, przygotowując dla nich pełen wzruszeń i emocji reportaż z całego dnia.

Fotograf

Obrazy na płótnie i portrety

W swojej pracowni tworzę oryginalne prace, które uświetnią każdy wystrój wnętrz. Moją specjalnością jest malowanie obrazów na zamówienie, ale zachęcam również do zakupu gotowych dzieł z galerii. Na specjalnie życzenie klienta tworzę również portrety energetyczne. Moje dzieła są wystawiane na wernisażach np. w Gdańsku oraz na targach sztuki w Luksemburgu.

Malowanie obrazów na zamówienie