Obóz dla najmłodszych - Bricks 4 Kidz

Dzięki nam Twoje dzieci spędzą niezwykłe ferie lub wakacje! Skorzystaj z oferty Bricks 4 Kidz i wyślij swoje pociechy na półkolonie pełne zabawy oraz nauki w jednym. Organizujemy je w między innymi w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i Wrocławiu. Realizujemy kampy dla różnych grup wiekowych, uwzględniając potrzeby oraz zdolności maluszków. Gwarantujemy opiekę, zdrowe, zrównoważone posiłki oraz masę niecodziennej rozrywki z użyciem uwielbianych przez młodzież klocków LEGO. Sprawdź, kiedy możesz nas znaleźć w swoim regionie.

Półkolonie Warszawa

Obozy dla młodzieży z nadwagą

Nadwaga niesie ze sobą nie tylko ryzyko ciężkich chorób. Osoby otyłe są często wyśmiewane i szykanowane, zwłaszcza w szkolnych latach. Odchudzanie dla dzieci w formie kolonii i obozów pozwoli nie tylko na zrzucenie zbędnych kilogramów i poprawę kondycji, ale również na nawiązanie nowych znajomości i integrację z rówieśnikami.

Odchudzanie dla dzieci

Zabawki dla dzieci

W naszym asortymencie znajdą Państwo bezpieczne, trwałe i najlepszej jakości edukacyjne zabawki dla dzieci. Dostosowując się do potrzeb naszych najmniejszych klientów oferujemy szeroką gamę zabawek, takich jak: pluszaki, piramidki i wiele, wiele innych! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą producenta Sensillo.

Zabawki edukacyjne

Kursy językowe dla pracowników

W pracowników warto inwestować, ponieważ przekłada się to na osiąganie przez nich lepszych wyników w pracy. Organizowany przez nas kurs - Szybki Angielski dla Firm - stanowi gwarancję tego, że twoi pracownicy w krótkim czasie znacząco podniosą swoją znajomość języka obcego. Prowadzimy zajęcia z dojazdem do klienta.

Szybki Angielski dla Firm

Wózki dla dzieci

Serdecznie polecamy Państwu zapoznanie się z atrakcyjną ofertą naszej firmy, która obejmuje wysokiej jakości wózki dziecięce Adamex. To artykuły, które stworzone zostały przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie Państwa dzieci. Są one wykonane z doskonałej jakości materiałów, dzięki czemu są one wytrzymałe, jak również komfortowe, zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty Adamex, które znajda Państwo na naszej stronie internetowej.

Wózki spacerowe

Zawawki, przybory szkolne i wiele więcej

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z nasze atrakcyjnej oferty, którą stanowi sklep z artykułami dla dzieci. W naszym asortymencie znajdą Państwo praktycznie wszystko: zabawki, przybory szkolne, książeczki edukacyjne i wiele więcej. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie Klientów dlatego stale uzupełniamy ofertę. Zapraszamy do zamawiania!

Sklep z artykułami dla dzieci

Dzisiaj artykuły dziecięce to potężny biznes. Od producentów pieluch po spacerowe wózki dziecięce, wszędzie panuje spora konkurencja. Produkcja artykułów dla dzieci to szczególna odpowiedzialność. Producenci kaszek i zupek dla niemowlaków muszą zadbać o to, by były one bogate w witaminy potrzebne do odpowiedniego rozwoju dziecka.. Producenci zabawek muszą poddawać swoje produkty testom i przestrzegać określonych przepisów, aby w przyszłości dziecko nie mogło daną zabawką wyrządzić sobie krzywdy. Spacerowe wózki dziecięce i ich producenci również muszą sprostać wielu normom.

Wózki dziecięce

Ręcznie robione ubranka dla dzieci

Ubrania dla dzieci, jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie, z pewnością spełnią wszystkie Państwa oczekiwania jakościowe. Są bowiem wygodne, wytrzymałe i ręcznie robione. Dodatkowo ich uroda sprawi, że każde dziecko będzie się w nich wspaniale czuło. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i nabycia naszej rewelacyjnej odzieży dziecięcej!

Ręcznie szyte ubrania Dla dzieci

Usypianie dziecka

Pojawienie się dziecka w życiu każdego rodzica jest ogromną zmianą. Przy pierwszym dziecku często boimy się jak układać niemowlaka do snu, ponieważ nie mamy w tym wprawy. To niezmiernie istotne, by wykonywać tę czynność w odpowiedni sposób. W przeciwnym razie może dojść do późniejszych problemów z kręgosłupem dziecka.

Jak układać niemowlaka do snu