Obóz dla najmłodszych - Bricks 4 Kidz

Dzięki nam Twoje dzieci spędzą niezwykłe ferie lub wakacje! Skorzystaj z oferty Bricks 4 Kidz i wyślij swoje pociechy na półkolonie pełne zabawy oraz nauki w jednym. Organizujemy je w między innymi w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i Wrocławiu. Realizujemy kampy dla różnych grup wiekowych, uwzględniając potrzeby oraz zdolności maluszków. Gwarantujemy opiekę, zdrowe, zrównoważone posiłki oraz masę niecodziennej rozrywki z użyciem uwielbianych przez młodzież klocków LEGO. Sprawdź, kiedy możesz nas znaleźć w swoim regionie.

Półkolonie Warszawa

Terapia jąkania u dzieci i dorosłych

W naszym gabinecie w Mikołowie przeprowadzamy leczenie osób, borykających się z trudnościami w wymowie. Jąkanie się jest zaburzeniem, które odbiera pewność siebie danej osoby, dlatego też bardzo ważne jest podjęcie się leczenia, aby wyeliminować ten problem. Prowadzimy między innymi terapię ESBS – Zespołu Emocjonalnych Bloków Mowy.

Jąkanie się

Obozy dla młodzieży z nadwagą

Nadwaga niesie ze sobą nie tylko ryzyko ciężkich chorób. Osoby otyłe są często wyśmiewane i szykanowane, zwłaszcza w szkolnych latach. Odchudzanie dla dzieci w formie kolonii i obozów pozwoli nie tylko na zrzucenie zbędnych kilogramów i poprawę kondycji, ale również na nawiązanie nowych znajomości i integrację z rówieśnikami.

Odchudzanie dla dzieci

Zabawki dla dzieci

W naszym asortymencie znajdą Państwo bezpieczne, trwałe i najlepszej jakości edukacyjne zabawki dla dzieci. Dostosowując się do potrzeb naszych najmniejszych klientów oferujemy szeroką gamę zabawek, takich jak: pluszaki, piramidki i wiele, wiele innych! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą producenta Sensillo.

Zabawki edukacyjne

Magiczny Motek

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla niemowlęcia lub małego dziecka? Zajrzyj do sklepu internetowego Magiczny Motek. Znajdziesz u nas ręcznie wykonywane z najwyższej jakości wełny ubranka oraz dekoracje do domu. Proponowana przez nas czapka na drutach delikatnie otuli głowę maleństwa, będzie bezpieczna dla jego wrażliwej skóry i zapewni ciepło nawet w najchłodniejsze, jesienne i zimowe dni. Proponujemy szeroki wybór kolorów i rozmiarów, a także możliwość realizacji indywidualnych zamówień.

Czapka na drutach