Legend Group - profesjonalny marketing

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanych koncepcji i rozwiązań marketingowych, oraz skutecznej komunikacji z otoczeniem rynkowym, zarówno w zakresie interesariuszy Twojego przedsiębiorstwa, jak i klientów. Obsługujemy podmioty z Polski i zagranicy. Dzięki współpracy z Worldwide Partners INC, agencja reklamowa Legend Group z siedzibą w Warszawie oferuje swoim klientom pełen zakres usług, od badań rynku i określania strategii, przez produkcję materiałów a na E-marketingu i działaniach B2B kończąc.

Agencja reklamowa Warszawa

Mr Druk - drukarnia cyfrowa online

Odwiedź naszą stronę internetową i przy pomocy znajdującego się na niej kreatora stwórz produkt reklamowy odpowiadający Twoim potrzebom. Nasza drukarnia cyfrowa online oferuje Ci możliwość przygotowania zaproszeń, plakatów, ulotek, notesów reklamowych, wizytówek oraz papierów firmowych. Zachęcamy do współpracy z Mr Druk.

drukarnia cyfrowa online

Nowoczesne stoiska

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, która od wielu lat zajmuje się zarówno projektowaniem, jak i budowaniem najpiękniejszych, eleganckich i nowoczesnych stoisk targowych. Z ich pomocy korzystają najwięksi światowi producenci, tacy jak TermoOrganica, Abbott, Bielenda oraz wielu innych. To właśnie z myślą o nich grupa wykwalifikowanych, a przede wszystkim niezwykle kreatywnych pracowników tworzy miejsca unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Z nimi macie pewność, że wyróżnicie się z tłumu w czasie każdej imprezy.

budowa stoisk targowych

Szeroki wybór materiałów.

Przedsiębiorstwo, które prowadzimy oferuje szerokie spektrum produktów dopasowanych do indywidualnego zapotrzebowania klienta. Bud-Net to m. in. stojaki na rowery, a także szereg innych rozwiązań, zawsze ściśle dopasowanych do konkretnych potrzeb indywidualnego klienta. Ogromne doświadczenie projektowo-produkcyjne sprawia, potrafimy uniknąć wielu komplikacji, przewidując ich powstanie jeszcze zanim się pojawią. Sprawia to, że zapewniamy nie tylko jakość, ale także pełną terminowość. Zapraszamy do zakupów.

donice betonowe

Tanie, specjalistyczne wydruki

Skorzystaj z usług wrocławskiej firmy, która od lat z powodzeniem zajmuje się drukowaniem najróżniejszych ulotek, gazetek i wizytówek - wszystkiego, co zareklamuje i korzystnie wpłynie na wizerunek twojej firmy wśród klientów. Oferujemy między innymi druk banerów wielkoformatowych odpornych na promieniowanie UV, a także nawet najgorsze warunki atmosferyczne. Dzięki naszej pomocy znacznie zwiększą się obroty twojej firmy i zaczniesz się rozwijać. Gwarantujemy najwyższy standard usług za najniższą cenę.

Banery reklamowe Wrocław

Hopson

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie wykonywane przez naszych doświadczonych specjalistów oklejanie samochodów różnego rodzaju foliami. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zmniejszenia nasłonecznienia wnętrza auta poprzez przyciemnianie szyb, a także zmianę koloru poprzez odpowiednie folie nakładane na karoserię.

Oklejanie aut Poznań