Hotel z basenem

Komfortowe apartamenty w górach oferuje nasz hotel w górach w Gródku nad Dunajcem. Jeśli szukasz luksusowych ofert noclegowych w okolicy jezioro Rożnowskiego to nasz resort, i apartamenty w górach z naszej oferty są właśnie dla Ciebie. Dajemy Ci możliwość spędzenia czasu blisko natury. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem zajrzyj na naszą stronę.

Hotel z atrakcjami dla dzieci

Wesele w Hotelu Bellevue w Borach Tucholskich

Naszym celem jest sprawienie, by każde przyjęciem które odbędzie się w sali balowej w Hotelu Bellevue, w położonej w malowniczym otoczeniu miejscowości Charzykowy, na długo zapadło w pamięci zarówno Pary Młodej, jak i zaproszonych przez nią Gości. Gwarantujemy wynajem pięknego, klimatyzowanego pomieszczenia, które zostanie udekorowane w bardzo eleganckim stylu. Ponadto gwarantujemy możliwość skorzystania z profesjonalnej obsługi, a także dopasowane do Waszych preferencji, indywidualnie ustalone menu.

hotel chojnice

Wyjazdy krajowe i zagraniczne dla dzieci

Podróżowanie to jedna z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu. Dodatkowo podróże kształcą i dają możliwość poznawania nowych kultur i obyczajów. Głównym profilem naszej działalności jest organizacja zielonych szkół. Jest to idealna forma wyjazdu dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Podczas takich wyjazdów można poznać nowych przyjaciół i zobaczyć zabytki, które do tej pory widziało się tylko w podręcznikach.

Organizacja zielonych szkół

Cel podróży: Zambrów i restauracja Impresja

Dla naszych gości zadbaliśmy o komfortowe wyposażenie pokoi z łazienkami, a także o możliwość zjedzenia pysznego obiadu z menu a la carte. Restauracja Impresja i hotel w Zambrowie, to opcja spędzenia przyjemnie czasu w miłej, rodzinnej atmosferze. Naszą specjalnością jest catering, przygotowywany na podstawie rozmowy z klientem. Chętnie pomagamy w organizacji imprez okolicznościowych i bankietów na 50 osób. Zachęcamy do wybierania dań z tradycyjnej kuchni staropolskiej, a także tych inspirowanych światowymi przysmakami.

hotel Zambrów

Nasza Villa Andalucia ze SPA w Ciechocinku to miejsce idealne dla osób, które pragną wypocząć w najlepszych warunkach przy korzystnej cenie. Proponujemy naszym Gościom luksusowe noclegi w nowoczesnych i eleganckich pokojach z kompleksowym wyposażeniem. Nasza strefa wellness jest przystosowana do wykonywania najlepszych zabiegów.

Spa