Energetyczne rośliny

Firma Vitrogen jest liderem w regionie jeśli chodzi o produkcję roślin energetycznych. Sadzonki miskanta olbrzymiego (Miscanthus giganteus) są dostępne w naszej ofercie roślina ta charakteryzuje się znacznym przyrostem w krótkim czasie. Ma postać trawy, której kępy sięgają nawet 3 metrów wysokości. Charakteryzuje się wysoką pochłanialnością dwutlenku węgla, jest więc sprzyjająca dla środowiska naturalnego. Wyrasta na glebach klasy III i IV. Służy do produkcji brykietów i pelletów - czyli biomasy do spalania w piecach.

Miskant olbrzymi

Producent przyczep do transportu zwierząt

Warto zwrócić uwagę na prezentowane na naszej stronie internetowej produkty, które kierowane są głównie do właścicieli stadnin. Przyczepy do przewozu koni, których produkcją się zajmujemy, wykonane są z najwyższej jakości surowców i świetnie sprawdzają się w trakcie użytkowania. Wnętrze zostało tak skonstruowane, aby zapewnić zwierzętom maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo. Specjalne powłoki są łatwe w utrzymaniu w czystości. Oprócz wyróżniającej je funkcjonalności, charakteryzują się również estetyką wykonania i nowoczesnym wzornictwem.

Przyczepy do przewozu koni

Rolnex - części do popularnych ciągników

Niektóre marki ciągników dość mocno funkcjonują w powszechnej świadomości. W Agromos znajdziecie więc Państwo części Zetor, Ursus czy Massey Ferguson, które świetnie sprawdzą się w roli zamienników w sytuacji, gdy w Waszym pojeździe dojdzie do jakiejś usterki. Możecie skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Części zetor

Nasz internetowy sklep zoologiczny to miejsce, w którym potrzebne produkty znajdzie każdy właściciel psa, kota czy świnki morskiej. Szeroki asortyment obejmuje też wędki, zanęty i inne akcesoria wędkarskie. Jeżeli zależy Ci na dobrych produktach w atrakcyjnych cenach, odwiedź nasz internetowy sklep zoologiczny.

Internetowy sklep zoologiczny

Trol - artykuły do prac leśniczych

Nasza oferta stanowi kompleksowe wyposażenie do prac leśnych oraz ogrodniczych. Firma Trol jest oficjalnym dystrybutorem marki Oregon, która produkuje łańcuchy oraz prowadnice do pił najpopularniejszych marek. Szczegółowe informacje zostały zamieszczone na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.

oregon łańcuchy

Narzędzia do obróbki materiałów

Nasze przedsiębiorstwo od 1988 roku zajmuje się dystrybucją profesjonalnych akcesoriów do obróbki materiałów oraz przyrządów pomiarowych. W asortymencie firmy MATBOR ważne miejsce zajmują narzędzia wykonane z węglika spiekanego. Mamy tutaj na myśli wiertła do metalu, do surowców utwardzanych, uniwersalne, stopniowe, składane na płytki wymienne oraz nawiertaki. Wymienione komponenty dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu możliwe jest ich dopasowanie pod kątem bieżących potrzeb. Dowiedz się więcej na stronie internetowej.

wiertła do metalu

Hurtowa sprzedaż środków czystości

Zajmujemy się sprzedażą między innymi profesjonalnych środków czystości, artykułów dla gastronomii oraz opakowań. Nasza hurtownia chemii gospodarczej oferuje także produkty do higieny osobistej, do sprzątania oraz dla dzieci. Polecamy również żarówki, różnego rodzaju baterie, płyty CD i DVD oraz kleje.

Hurtownia chemii gospodarczej